Spausdinti

Apie įmonę

UAB „Adoria IT Group" tai naujas mūsų prekinis ženklas su kuriuo pasiruošę tikslingiau ir dar produktyviau siekti savo tikslų. Mūsų įmonės ištakos jau skaičiuoja 16'tus metus. Per šį laiką mūsų komanda sukaupė neįkainojamą patirtį įvairiuose informacinių technologijų srityse. Mes plėtėmės, didėjome, tapome didžiausių pasaulio gamintojų partneriais, todėl šiandienai galime patenkinti, kad ir reikliausio kliento lūkesčius

Kuo mes ypatingi ?

Įmonė išsiskiria lanksčia kainų politika, ypatingais pasiūlymais ir puikiu aptarnavimu. Taip pat užtikriname optimaliausius sprendimus savo klientams, partneriams ir darbuotojams.

Kas mumis pasitiki ?

Mūsų pagrindiniai klientai tai valstybinės ir biudžetinės įstaigos bei vidutinės ar smulkiosios įmonės. Tame tarpe kai kurie klientai priklauso sveikatos apsaugos, vidaus reikalų ministerijoms ir energetikos pramonei. Įvertinę teikiamų paslaugų kokybę bei mūsų darbuotojų profesionalumą, daugelis mūsų klientų patikėjo mūsų bendrovei visus rūpesčius, susijusius su IT ūkiu.

Mūsų darbuotojai

Tai didžiausia Mūsų vertybė. Jų kompetencija bei profesionalus darbas lemia visos kompanijos veiklos sėkmę. Adoria IT Group darbuotojai - skaitmeninių technologijų srities ekspertai, pripažinti didžiausių pasaulio gamintojų, partnerių ir klientų.

Mūsų komanda visada pasirengusi išsiaiškinti kiekvieno kliento individualius poreikius ir pagal juos padėti įgyvendinti efektyvius sprendimus, taip pat atsakyti į visus iškylančius klausimus.

Mūsų vizija

Įmonės patirties ir darbuotojų kvalifikacijos pagalba tobulinti ir didinti mūsų klientų darbo našumą, efektyvumą siekiant didesnio produktyvumo.

Misija

Mes dirbame tam, kad turėdami išplėtotą ir nuolat tobulinamą informacinių technologijų sprendimų patirtį, savo klientams pasiūlytume kokybiškiausius žymių gamintojų IT ir telekomunikacijų produktus konkurencingomis kainomis bei užtikrintume operatyvų individualių klientų poreikių patenkinimą.

Kontaktiniai telefonai

KOMERCIJOS SKYRIUS

+370 687 35755

KOMPIUTERIŲ SERVISAS

+370 698 29990

Susisiekite su mumisŠiuo metu svetainėje

Dabar svetainėje 12 svečių

Mūsų kontaktai

UAB "Adoria IT Group"
Justiniškių g. 14C, LT-05131 Vilnius

Telefonas: +370 687 35755

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Žemelapis